סאפ - Stand Up Paddle

משמעות המילה סאפ היא גלישת חתירה בעמידה. הסאפ הוא גלשן גדול ויציב שמאפשר לכל אדם ללמוד לעמוד עליו מהר, לחתור ולתפוס גלים. גלישת סאפ היא פעילות גופנית מאומצת השורפת קלוריות, מחזקת, מעצבת, מפתחת יציבות , שומרת על טווח תנועה גדול, אורך השריר, מעלה דופק ובכך מהווה אימון גופני מושלם וכל זה באוויר הפתוח עם הנוף היפה בעולם. הגלשן במקרה זה הוא גלשן שדומה בצורתו לגלשן גלים רגיל אך הוא בעל אורך, רוחב ונפח גדולים יותר, שמאפשרים עמידה ביציבות. המועדון מקיים מגוון עצום של שיעורים כל השנה בהתאם למצב הרוח ומצב הים. שיעורי סאפ פרטיים, קבוצתיים, קבוצות חתירה, שיעורי יוגה על סאפ, השכרת סאפ ומשוט, חתירות לילה, חתירות זריחה וטיולים בארץ.
היתרון הגדול בסאפ - פשוט, זמין ומהנה!

שיעורי סאפ פרטיים

טעימה קטנה מן הים, מתאים לכולם מגיל 10-70. משך שיעור הוא כ-90 דקות. השיעור מורכב מחלק תיאורטי הכולל הכרת חלקי הגלשן והמונחים הבסיסיים, דגשי בטיחות בים, ועל הסאפ בפרט והקניית כלים בסיסים וכניסה נכונה לספורט זה. וחלק של לימוד מעשי – למידת טכניקה מחוץ למים וכניסה למים בליווי המדריך - גמישות בהתאם לרמת התלמיד.


קבוצת חתירה

קבוצת החתירה שלנו מתכנסת בימי שישי בהתאם לתנאי מזג האוויר והים כשלכל חמישה חותרים מוצמד מדריך. בקבוצה מתרגלים סגנון חתירה נכונה, חיזוק, מיומנות, יציבות והכנה לגלישת גלים. החתירה בקבוצה תורמת למיומנות החתירה, מעלה מוטיבציה ומוסיפה עניין לספורט. הקבוצה מחולקת בהתאם לרמת החתירה של החותרים. הפעילות נמשכת כ-90 דקות.