גלישת גלים

גלישת גלים היא ספורט ימי ופעילות פנאי פופולרית המתבצעת באמצעות גלשן. הגולש עומד על גלשן, הנושא אותו על פני גל תוך כדי שהוא שומר על שיווי משקל ונשאר לעמוד על הגלשן ולהתקרב לעבר החוף עם הגל שמקדם את הגלשן. גלישת גלים היא אחד מתחומי הספורט העתיקים ביותר על פני כדור הארץ. אומנות הגלישה על הגלים, היא בעצם אחת מענפי הספורט המעטים היוצרים תרבות וצורת חיים משל עצמה.

מחנה גלישה

מחנה הגלישה שלנו מפורסם באיכות ובחוויה של הגולשים הצעירים. צוות המחנה מורכב מגולשים מקצועיים שהוכשרו לעבודה עם ילדים ונוער. מתחם המועדון ושטח האימונים שמורים ומגודרים כדי להבטיח את שלומם של הילדים.

אירועים וימי כיף

שיעור גלישה חווייתי הוא דרך מקורית לחגוג אירועים פרטיים או עסקיים. השיעור בעיקרו עוסק בהעברת חוויה מגבשת באמצעות הגלישה ע"י צוות מדריכים בוגר ואיכותי. ניתן להתאים את אופי השיעור בהתאם למטרות הלקוח וכמובן שאנחנו דואגים לכל הציוד הדרוש.

שיעורי גלישה פרטיים

לימוד גלישת גלים באופן פרטי עם מדריך צמוד מאפשר ירידה לפרטים וליווי אישי, צעד צעד, לאורך כל החוויה. מדריך צמוד הנותן את מלוא תשומת לב לתלמיד, מעצים את החוויה והופך אותה להרבה יותר יעילה.

חוגי גלישה

מסגרות חוגי הגלישה מאפשרות שמירה על הכשירות והפעילות הגופנית ובאותה נשימה שיפור רמת הגלישה, רמת הביצועים והשליטה בגלשן. במהלך השנה נחווה גלישה בתנאי מזג אויר משתנים (חורף/קיץ).