הסיפור שלנו

מועדון הגלישה "גליש" נוסד בשנת 2010, מאז ועד היום קיים למועדון מגוון רחב של פעילויות ימיות המתאימות לאנשים מכל שכבות האוכלוסיה, ילדים, נוער, מבוגרים, אנשים בעלי מוגבלות, והכל ללא הבדל דת, גזע ומין. המועדון מקיים את פעילותיו בחוף הסטודנטים חיפה בסמוך למגדל מצילים מס 6.

הצוות שלנו

הצוות שלנו מורכב ממיטב המקצוענים בתחומי הספורט הימי. צוות גליש עומד בתקנות מחמירות מאוד של בטיחות ועומד בכל הסטנדרטים המקובלים בתחום. הצוות שלנו ידוע ביחסי אנוש מדהימים ומתן תחושת שייכות לכל אדם שמגיע אל המתחם.
חשוב לנו לשמר ולטפח את המדריכים שלנו ולכן אנו דואגים להשתלמויות והדרכות בתכיפות גבוהה שמטרתה לשמר את המוניטין הטוב של מועדון הגלישה.

החוף שלנו

על מנת שקהל הלקוחות והסובבים יוכלו ליהנות מסביבה נקייה ובטוחה, בתחילת כל יום אנו דואגים לנקיון החוף. במהלך הפעילות בכדי להבטיח את ביטחונם של התלמידים, אנו מגדרים את המתחם שבו אנו מקיימים את הפעילות במים ויבשה, על מנת להבטיח את שלומם של כל השוהים באיזור.
במתחם הפעילות שלנו ממוקמת המשאית המשמשת לאחסון הציוד, כיתת לימוד, חדר הלבשה, חדר מנוחה ומקום להסתתר מפני החום בימי הקיץ או מהקור והגשם בימי החורף.

גלישה לנשמה

אם תשאלו אותנו, גלישה היא הרבה מעבר לכך. גלישה היא אורח חיים, דת, אהבה, סמל, מעצימה ומעניקה המון לבריאות הגוף ולבריאות הנפש כאחד, מחברת בין אנשים ומדינות. אחד הדברים הבולטים הוא שבתוך מים כולנו שווים, אין הבדלים, כולנו חשופים לאותם הגלים ולאותם הזרמים, כולנו מייחלים לגלים המושלמים, מתמודדים עם אותם האתגרים ונהנים מאותם רגעים קסומים שברכיבה על הגלים וזה מה שמחבר בנינו. גלישת גלים צברה פופולריות רבה בשנים האחרונות לאור ההבנה, כי זה אכן ספורט שמוכיח את עצמו כבריא גם לגוף וגם לנפש, ולכן אין זה פלא שכמות הגולשים גדלה בקצב כה מהיר, והיום ישנם כ- 35 מיליון גולשים ברחבי העולם.